%HTMLlat1; %HTMLsymbol; %HTMLspecial; <"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> MKS Śląsk Świętochłowice - oficjalna strona sekcji taekwondo - www.slaskswietochlowice.org


Go to content

Main menu:

   
pagerank, page rank

Goście online:


   
   Najlepsze strony internetowe
          

                                   
OBÓZ SPORTOWO-WYPOCZYNKOWY


29.03.2013r.
Obóz rozpoczyna się od 2 – 11 sierpnia w Ośrodeku Wypoczynkowym „RYCERKA” w Rajczy.Ośrodek wypoczynkowy położony jest nad górskim potokiem, w pobliżu lasów świerkowych, na dużej, ogrodzonej posesji z bogatym zapleczem rekreacyjnym. W pobliżu ośrodka znajduje się wyciąg narciarski "Białasówka".


Ośrodek oferuje:

  • Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-os. z łazienkami i tv

  • Wyżywienie: 3 posiłki ( śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu ), obiad + podwieczorek

  • Sale : gimnastyczna i świetlica

  • Basen , korty , boiska do piłki siatkowej plażowej

  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek

  • Opieka ratownika

  • Opieka medyczna


Ograniczona liczba miejsc !!!!!
Termin zgłoszeń : 31 marca 2013r

I Eliminacja do MPJ i MPJM !!!!

12.03.2013r.


Już 23 marca 2013r. w Kłobucku odbędą się I Eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Mistrzostw Polski Juniorów oraz Mistrzostw Śląska kadetów i młodzików.


Powodzenia!!Egzamin na stopnie mistrzowskie w Taekwon-do ITF.!!!

10.03.2013r.


W niedzielę 10 marca odbył się we Wrocławiu egzamin na stopnie mistrzowskie. Komisja pod przewodnictwem Wielkiego Mistrza Kim Lan Ung - IX dan, sprawdzała opanowanie takich elementów Taekwon-do jak: układy formalne, walka wolna i sterowana, kopnięcia, samoobrona oraz rozbicia desek. Miło ogłosić że dwie osoby Świętochłowickiego Taekwon-do otrzymały promocję na wyższy stopień mistrzowski. Dawid Pancerz na stopień I dan oraz trener Przemysław Mruk na stopień III dan.

Gratulejemy!!Dzień Babci i Dziatka!!!

25.01.2013r.  Dnia 25 stycznia odbył się pokaz z okazji Dnia Dziadka i   Babci w Szkole Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach,   dziadkowie byli bardzo poruszeni poświęceniem swych wnuków. Cały klub starał się jak mógł by pokaz wyszedł idealnie i się udało wszyscy bawili się świetnie.Dziękujemy za przybycie!!!Udany Egzamin na stopnie uczniowskie !!!

24.01.2013r.24 osoby przystąpiły do klubowego egzaminu na stopnie uczniowskie. Pod przewodnictwem egzaminatora Krzysztofa Książek - V Dan, młodzi adepci zmagali się z trudami egzaminu. Dla niektórych osób był to pierwszy egzamin w życiu, w tym roku wysoko podniesiona poprzeczka egzaminatora była widoczna gołym okiem wśród zdających którzy poradzili sobie z trudami egzaminu. Po otrzymaniu promocji uśmiech zagościł na twarzy i w końcu rodzice swoich pociech mogli odetchnąć z ulgą, reakcje tych drugich podczas egzaminu były bardzo emocjonujące.

Gratulejemy!!
Archiwum 2012 2011
2010 2009 2008 2007
/Wszelkie prawa zastrzeżone// Projekt i wykonanie: Monika Kalus //30.11.2009 / | strzyga666@vp.pl

Valid XHTML 1.1 Poprawny CSS!